Vyhledat dle data

Duben 2020
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
← zpět

Hlášení MR - pondělí 16.3.2020

Vážení občané, 
 
Vláda ČR vyhlásila včera v noci další krizové opatření o omezení pohybu osob a nařídila omezit pohyb na veřejně dostupných místech a kontakty s jinými osobami na dobu nezbytně nutnou.
 
Obecní úřad Novosedly oznamuje občanům, že v souladu s usnesením vlády omezuje od dnešního dne, tedy od 16. března 2020 úřední hodiny, a to v pondělí od 8 – 11 hodin a ve středu 13 – 16 hodin. Místní poplatky za odpady a psy jsou splatné do konce června. Uhradit je můžete převodem z účtu.
 
Dále informujeme:
 
Místní knihovna Novosedly oznamuje, že je od 13. března 2020 až do odvolání uzavřena. 
 
Dětský lékař MUDr. Pekař oznamuje, že ruší všechny preventivní prohlídky, poradny pro kojence a očkování až do odvolání. V ordinaci budou ošetřeny pouze akutní stavy.
 
Praktická lékařka MUDr. Janošková a zubní lékař MDDr. Provázek ordinují bez omezení.
 
Pošta v Novosedlech má běžnou otevírací dobu, ale vstupuje se jednotlivě.
 
Paní Zugárková se omlouvá občanům a ruší objednávky na pedikúru do odvolání. Děkuje za pochopení. Jakmile pomine krizový stav, sama se ozve.
 
Otevírací dobu v Novosedlech mění zatím prodejna Jednoty COOP, a to ve všední dny otevřeno pouze do 16 hodin, v neděli bude zavřeno. Ostatní obchody zatím beze změn.
 
Stravování – rozvoz jídel pan Masař ze Zaječí beze změn.
 
STKO Mikulov oznamuje, že od dnešního dne do odvolání budou pro veřejnost zavřené všechny sběrné dvory. Vše, co potřebujete vyřídit v kanceláři na Brněnské v Mikulově, vyřizujte prosím e-mailem nebo telefonicky. 
 
Úřední hodiny upravují všechny úřady, veškerou agendu se snažte vyřídit bez osobního kontaktu. Městský úřad Mikulov má otevřenu pouze podatelnu, v pondělí a ve středu od 8 – 11 hod. Občanské a řidičské průkazy pouze po telefonické dohodě.
 
 
Důsledně prosím zvažte návštěvu lékaře, úřadu, pošty apod. Pokud to lze, domluvte se telefonicky.
 
Další informace budeme upřesňovat místním rozhlasem, na úřední desce, obecních vývěskách a na webu a facebooku obce.